středa, 15 červen 2011 02:00

Výběrové řízení na Zimní údržbu a Údržbu zeleně

Napsal(a)

Poslední zimu si v těchto horkých dnech asi obtížně vybavíme, ale asi málokdo zapomněl, že zima nad zimní údržbou v Kunraticích na celé čáře vyhrála. Pohled na klouzající auta jezdící v kolejích z ledu byl zcela nicotný ve srovnáním s pohledem na bezradné a bezmocné lidi, kteří stáli na zledovaťelé ledové cestě před svými domy a rozhodovali se zda jít, či nejít. V případě starších občanů šlo o rozhodování skutečně o život. Pád na ledové ploše by pravděpodobně měl fatální následky. Berle a hůlky na ledu byly k ničemu.

Po prověření stávajících smluv mezi MÚ Kunratice a firmou zajišťující zimní údržbu musíme konstatovat, že není divu, že finance chybí.

Za zastupitele TOP 09 jsme dohlížíme na vypsání nového transparentní výběrové řízení na nového dodavatele. Zajistíme, aby za stejný objem financí se výrazně zlepšil rozsah, rychlost a kvalita zimní údržby.

Zároveň Vás chceme informovat, že v této době probíhá výběrové řízení na zabezpečení údržby zeleně. Uzávěrka a vyhodnocení nabídek jednotlivých firem bude provedeno začátkem srpna. Sledujte naše stránky abyste byli rychle a přesně informováni o dění v Kunraticích.

Ing. Miloš Langr
zastupitel

Smlouva

Dodatek 1

Dodatek 2

Dodatek 3

Smlouvy jsou uloženy ve formátu .PDF a můžete si je stáhnout po kliknutí pravým tlačítkem myši a volbou "Uložit odkaz jako". Soubor se smlouvu se Vám následně uloží do počítače. Pokud nemáte nainstalovaný prohlížeč .PDF souborů, je možné si ho zdarma stáhnout na této stránce firmy Adobe (tlačítko "Download Now")

Číst 1384 krát Naposledy změněno úterý, 26 srpen 2014 11:13

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Anketa:

Jsem pro to, aby sloužil zámek pro/jako: