neděle, 19 říjen 2014 14:06

Děkujeme

Napsal(a)

Vážení občané Kunratic,

nejprve mi dovolte poděkovat Všem, kteří nás podpořili v komunálních volbách v době, která není pro celou stranu TOP 09 příznivá. O to více si vážíme každého hlasu, který jsme jako strana i jako jednotliví zastupitelé od Vás obdrželi. Ujišťuji Vás, že uděláme během výkonu naší funkce vše proto, aby tyto hlasy nebyly „ztracené“, ale aby měly svou váhu a význam.

Vzhledem k tomu, že průnik našeho programu TOP 09 s vítězným Hnutím pro Kunratice je téměř 100% (včetně některých formulací :-) ), budeme se snažit o konstruktivní opozici ve prospěch rozvoje naší obce. 

Velmi záleží také na výsledku koaliční dohody na vedení Prahy. Nejvýznamnější investice v Kunraticích mohou vzniknout pouze za podpory a dotací z magistrátu hl.m. Prahy.  Zatím nevíme, zda v koalici na magistrátu bude ANO nebo TOP 09, ale zcela jistě tam nebude lokální vítěz voleb -strana Hnutí pro Kunratice. Proto bude důležité, jakým způsobem se toto hnutí postaví k opozičním stranám a zda dostaneme možnost alespoň minoritní účasti v komisích, výborech apod. Výsledky voleb včetně počtu hlasů a jmenných seznamů najdete v příloze zde.

Více napoví již první, ustavující jednání zastupitelstva dne 12.11.2014 v 18 hod na radnici. Tímto Vás na toto i na všechna další jednání zastupitelstva srdečně zvu.

Termíny jednání zastupitelstva a jejich program i s komentáři budeme uveřejňovat na těchto stránkách ihned jakmile dorazí k našim rukám.

 Těším se na Vaše podněty a komentáře.

Ing. Miloš Langr

Předseda TOP 09 Kunratice

Číst 1589 krát Naposledy změněno neděle, 19 říjen 2014 14:19

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Anketa:

Jsem pro to, aby sloužil zámek pro/jako: